Ermomobilya Teslimat ve Montaj


Teslimat ücreti ne kadardır?

Ermomobilya ‘dan satın aldığınız ürünler anlaşmalı olduğumuz kargo firması tarafından ermomobilyasamsun.com garantisiyle elinize ulaştırılacaktır. Anlaşmalı olduğumuz kargo firması dışında ürün gönderimi yapamamaktayız. Ürünlerimizin teslimatı için kargo ücreti Samsun şehir içi ücret Ermomobilya tarafından karşılanmaktadır. Şehir dışındaki gönderimlerde ise gönderim miktarına göre kargo ücreti hesaplanır. Anlaşmalı kargo firmamız olduğu için piyasaya göre çok düşük bir ücrete tabidir.

Siparişim ne kadar sürede ulaşmaktadır?

Siparişiniz, hesaplarımıza sipariş numaranızı hesap açıklama kısmına yazarak gönderdiğiniz banka havalesi ve EFT onaylanınca üretime başlar. Üretim bittiğinde aynı gün içerisinde kargoya verilmekte ve kargo firması tarafından belirtmiş olduğunuz teslimat adresine ve kişilere kimlik ibrazı ve imza karşılığı teslim edilmektedir. Siparişiniz kargoya verildikten sonra kargo firması tarafından 5-7 gün içerisinde teslim edilmektedir.

Ürünüm ulaşırken herhangi bir gecikme olabilir mi?

Ermomobilyasamsun.com ’da yer alan tüm ürünlerin stok güncellemeleri sürekli yapılmaktadır. Nadiren de olsa sipariş ettiğiniz ürün o an itibariyle stoklarımızda bulunamıyorsa üretimi yapılır ve bundan dolayı bir gecikme yaşanılabilir. Böyle bir durumda size, irtibat numaranızdan veya e-posta aracılığıyla ulaşılarak gerekli bilgilendirme yapılacaktır.

Teslimattan kaynaklanan problemlerle karşılaştığımda ne yapmalıyım?

Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketiyle yaptığımız teslimatlarda, lütfen paketin hasarlı olup olmadığını kontrol ediniz. Paket hasarlı ise, kargo firması yetkilisinin yanında açıp kontrol ediniz. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzun varsayıldığını unutmayınız. Ürün hasar görmüş ise teslim almayıp, kargo firma yetkilisine tutanak tutturunuz. Hasarlı ürün bilgisi tarafımıza ulaşır ulaşmaz, yeni ürün teslimat adresinize gönderilecektir.

Faturam koli’den çıkmadı. Ne yapmalıyım?

Faturanız, eğer teslimat adresi ve fatura adresi aynı ise mutlaka kolinin üzerinde yer alan şeffaf cep poşetinin üzerinde bulunacaktır. Siparişinizi teslim alırken koli üzerinde yer alan şeffaf cep poşetin içerisinde faturanızın bulunup bulunmadığını mutlaka kontrol ediniz.

Eğer koli üzerinde faturanız yok ise kargo yetkilisine tutanak tutturunuz ve tarafımıza durumu bildiriniz. Faturanız kargo şubesinde bulunamazsa aslı gibidir kaşeli kopyasının tarafınıza gönderilmesi sağlanacaktır.

Siparişim kargodan eksik çıkarsa ne yapmalıyım?

Sipariş ettiğiniz ürünleri teslimat sırasında irsaliyesi ile karşılaştırarak kontrol ediniz. Eksik veya hasarlı ürün ile karşılaştığınızda kargo firması yetkilisine bildirmeniz yeterlidir. Ürünün eksik ya da hasarlı olduğu hallerde kargo ücreti tarafımıza ait olacaktır.

Almış olduğum ürünün montajı kime ait ?

Ürünlerimiz özel kargo paketinde demonte olarak teslim edilir. Kurulumu müşteriye aittir. Paketlerde kolay ve eğlenceli kurulum şeması, tüm vida ve aksesuarlarn montaj şeması ile uyumlu malzeme torbası, garanti belgesi ve kullanma kılavuzu bulunmaktadır. Montaj esnasında karşılaştığınız herhangi bir sorunda müşteri hizmetleri departmanımızdan telefonla destek alabilirsiniz.Ürününüzü aldım montajını yapamıyorum.

Ücretli olarak kurulum yapıyor musunuz ?

Ücretli montaj imkanından faydalanmak için sitemizde yer alan iletişim numaralarını tarafımıza ulaştırabilirsiniz. Personellerimizin bulunduğu bölgelerde ücretli montaj imkanından faydalanabilirsiniz.