Ermomobilya Kargo Bilgilendirme

Türkiye’ nin her yerinden 7/24 sipariş verebilirsiniz.

Siparişleriniz üretime başlanıp bitirildikten sonra (atölyemizde deneme kurulumu gerçekleştirilip, bütün kontrolleri yapıldıktan sonra) aynı iş günü içerisinde anlaşmalı kargo şirketinden, postane kargosundan veya anlaşmalı lojistik firmalarıyla teslim edilmektedir. (Belirli bir ağırlığın üzerindeki ürünler lojistik firmaları tarafından taşınmaktadır)

Siparişleriniz, kargo firmaları tarafından 5-7 gün içerisinde adresinize teslim edilmektedir.

Sipariş adresinin kargo şirketlerine ve lojistik firmaların merkezlerine uzaklığı, sipariş teslim zamanında değişikliğe neden olabilmektedir. Kargoda oluşabilecek gecikmelerden firmamız sorumlu değildir.

Anlaşmalı kargo ve lojistik şubesi bulunmayan bazı bölgelere (Adalar ve bazı köyler) ve kuralları gereği askeri lojmanlara teslimat yapılamamaktadır. Adresiniz böyle bir bölgede ise lütfen sipariş vermeden önce müşteri hizmetleri departmanımızdan veya sitemizdeki iletişim biriminden’den teyit alınız.

Ürünleri teslim alırken paketleri kontrol ediniz, hasarlı, yırtık paketleri lütfen teslim almayınız. Kargo görevlisine teslim almadığınıza dair tutanak tutturunuz. Hasarlı paket teslim aldığınız takdirde olabilecek sıkıntılardan firmamız sorumlu değildir.

Kargoyu teslim aldığınızda ürünü hatasız ve kusursuz olarak kabul etmiş sayılırsınız. Kargoyu teslim alırken kesinlikle kontrol ediniz.

Eğer kargonuzda herhangi bir sorun,hasar,yırtık, çürük,darbe,ıslaklık,kırık parça vb. gibi sorunlar var ise kargo görevlisine teslim almadığınıza dair tutanak tutturunuz. Tutanak sonrasında kesinlikle bizlere bilgi veriniz.

Kargoyu teslim aldığınız zaman 24 ay garanti süreniz başlamaktadır.